تتر ادعای وال‌استریت ژورنال درباره جعل اسناد بانکی را رد کرد

وال‌استریت ژورنال به‌تازگی در مقاله‌ای مدعی شده بود که تتر در جعل اسناد بانکی برای یک معامله‌گر چینی بزرگ این استیبل کوین مشارکت کرده است. تتر به جزئیات موجود در این مقاله به‌طور دقیق پاسخ نداده است، اما می‌گوید گزارش وال‌استریت ژورنال «نادرست و گمراه‌کننده» است و با وجود «حمله‌های غیرمنصفانه‌ای» که به مجموعه آنها شده است، به ارائه خدمات مرتبط با استیبل کوین‌ها ادامه خواهد داد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

وال‌استریت ژورنال,تتر,جعل اسناد,استیبل کوین

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «cryptoslate»، تتر گزارش های مربوط به روز ۳ مارس (۱۲ اسفند) مبنی بر دست داشتن در تلاش های خارجی برای به دست آوردن حساب های بانکی از طریق اسناد جعلی را رد کرده است.

وال‌استریت ادعا می کند که شرکت تتر اسناد جعلی ای را امضا کرده است.

وال‌استریت ژورنال به‌تازگی در مقاله‌ای مدعی شده بود که تتر در جعل اسناد بانکی برای یک معامله‌گر چینی بزرگ این استیبل کوین مشارکت کرده است.

آن مقاله به نقل از پیام‌هایی از استفان مور، مالک «Tether Holdings Ltd» می‌پردازد که نشان می‌دهد یک تاجر بزرگ تتر مستقر در چین پس از محدود شدن از سیستم بانکی جهانی، از فاکتورها و تماس‌های نادرست برای دریافت حساب‌های بانکی استفاده کرده است.

وال استریت ژورنال گفت که مور به طرف مقابل توصیه کرده است که این اقدامات را متوقف کند. مور ظاهراً در مورد خطر استفاده از اسناد جعلی و نگرانی در رابطه با بحث پیرامون موضوعات «در یک پرونده بالقوه کلاهبرداری/پولشویی» ابراز نگرانی کرده است.

با این وجود بر اساس این گزارش، اسناد جعلی توسط مور امضا شده است. به این ترتیب، ظاهراً حداقل یکی از مدیران تتر در صدور مجوز جعلی شریک است.

تتر ادعاهای وال‌استریت ژورنال را «کاملا نادرست» می داند و آن ها را رد می کند.

اگرچه تتر به ادعاهای خاصی در مقاله اشاره نکرد، اما به طور کلی به این ادعاها پاسخ داد و مقاله را «کاملاً نادرست و گمراه‌کننده» خواند.

این شرکت افزود که برنامه های انطباق مداوم را حفظ می کند و با آژانس های اجرایی مختلف از جمله وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) همکاری می کند. این شرکت اعلام کرد که با وجود «حملات ناعادلانه» به ارائه خدمات استیبل کوین خود ادامه خواهد داد.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، درباره این موضوع در توییتر اظهار نظر کرد و اظهار داشت که این گزارش حاوی «انبوهی از اطلاعات نادرست و نادرست» است. او همچنین گفت که «بوق‌های دلقک‌ها» را هنگام روی صحنه در طول یک کنفرانس شنیده و آن رویداد را به وال استریت ژورنال نسبت داد (احتمالاً به این معنی که انتشار مقاله به هیاهوی مخاطبان منجر شد).

وال استریت ژورنال بارها از تتر انتقاد کرده است. در ماه فوریه (بهمن)، این سازمان ادعا کرد که گروه کوچکی از افراد زمانی اکثر سهام تتر را کنترل می کردند. تابستان گذشته، این شرکت ادعا کرد که تتر در معرض خطر ورشکستگی قرار دارد. این روزنامه همچنین از شفافیت ذخایر و فعالیت های وام دهی شرکت انتقاد کرده است. تتر به بسیاری از این ادعاها پاسخ داده است.

با وجود انتقادات مکرر، توکن «USDT» همچنان بزرگترین استیبل کوین است. در حال حاضر ارزش بازار ۷۱ میلیارد دلار و حجم ۲۴ ساعته آن ۴۳ میلیارد دلار است.

لینک کوتاه: b2n.ir/w55560 

 

معامله‌گران ۸۰۰ میلیون دلار بیت کوین را از صرافی‌ها خارج کرده‌اند
گلسنود: کاهش خروج سرمایه از استیبل کوین‌ها نشانه‌ بهبود شرایط بازار است
وکیل سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده: تتر، دلار آمریکا را جعل می‌کند
صرافی بایننس فعالیت‌های خود را در کانادا متوقف می‌کند
نرخ تسلط بیت‌کوین در بازار ارزهای دیجیتال به ۴۸.۵۸ درصد رسیده است

نظرات

در نوبیتکس می‌توانی از کاهش قیمت ارزهای دیجیتال هم درآمد داشته باشی.

ثبت‌نام و شروع سرمایه‌گذاری

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

توسعه مدل هوش مصنوعی جدیدی که می‌تواند سرطان را در مراحل اولیه تشخیص دهد

title

محققان بریتانیایی مدل هوش مصنوعی جدیدی را توسعه داده‌اند که می‌تواند با دقت بالایی سرطان ریه را در مراحل اولیه تشخیص دهد. این مدل می‌تواند منجر به تشخیص سریع‌تر بیماری و شروع زودتر درمان شود. سرطان سالانه جان نزدیک به ۱۰ میلیون نفر را در سراسر جهان می‌گیرد. در بسیاری از مواقع، درصورت تشخیص به‌موقع بیماری و شروع درمان می‌توان جان افراد را نجات داد. بنابراین دانشمندان زیادی می‌خواهند این بیماری را در مراحل اولیه تشخیص دهند.

منبع :

مطالب مرتبط

گلسنود,استیبل کوین‌

گلسنود: کاهش خروج سرمایه از استیبل کوین‌ها نشانه‌ بهبود شرایط بازار است

پلتفرم تحلیلی گلسنود در توییتی از ورود سرمایه جدید به بازار ارزهای دیجیتال خبر داد. به گفته گلسنود، میزان خروج سرمایه از بازار استیبل کوین‌ها به طور قابل توجهی کاهش یافته که نشان‌دهنده افزایش تقاضا و ورود جریان پولی جدید به بازار ارزهای دیجیتال است.

خبر - ۱ هفته پیش
کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده,تتر,آمریکا,دلار,USDT

وکیل سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده: تتر، دلار آمریکا را جعل می‌کند

جان رید استارک، وکیل سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، نگرانی‌های جدی را در مورد استیبل‌کوین محبوب تتر مطرح کرده و آن را به «جعل» بودن متهم کرده است. او اشاره می‌کند که تتر که اغلب به آن USDT گفته می‌شود، سعی می‌کند از دلار آمریکا تقلید کند اما ویژگی‌های ارز را ندارد. وکیل سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در پایان تاکید داشت که تتر یک جعل‌کننده است.

خبر - ۱ هفته پیش
صرافی,بایننس,کانادا,استیبل کوین‌,چانگ‌پنگ‌ ژائو

صرافی بایننس فعالیت‌های خود را در کانادا متوقف می‌کند

صرافی بایننس اعلام کرد به‌خاطر سیاست‌های جدید کانادا درمورد استیبل کوین‌ها و محدودیت‌های مربوط به سرمایه‌گذاران، از این کشور خارج می‌شود.

خبر - ۲ هفته پیش
بیت‌کوین,نرخ تسلط,اتریوم,تتر,بایننس کوین,سولانا

نرخ تسلط بیت‌کوین در بازار ارزهای دیجیتال به ۴۸.۵۸ درصد رسیده است

داده‌های موجود نشان می‌دهد که نرخ تسلط بیت‌کوین در بازار ارزهای دیجیتال هم‌اکنون به ۴۸.۵۸ درصد رسیده است و اتریوم با نرخ تسلط ۱۹.۵۸ درصدی خود بعد از آن قرار دارد. تتر و بایننس کوین نیز به‌ترتیب با نرخ تسلط ۷ و ۴.۳۱ درصدی خود رتبه‌های سوم و چهارم را از آن خود کرده‌اند.

خبر - ۴ هفته پیش
بایننس,دوج کوین,دلار ترو,استیبل کوین,TUSD,بیلی مارکوس

بایننس امکان مبادله جفت‌ارز معاملاتی دوج کوین و TrueUSD را فراهم کرد

صرافی بایننس اعلام کرده که مبادلات جفت‌ارز معاملاتی دوج کوین و دلار ترو را به پلتفرم معاملاتی خود اضافه کرده است. دلار ترو پنجمین استیبل کوین بزرگ بازار ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازاری محسوب می‌شود.

خبر - ۴ هفته پیش
بانک انگلستان,پرداخت‌,استیبل کوین‌,سر جان کانلیف

معاون بانک انگلستان: قانون‌گذاران باید درمورد محدودیت‌های پرداخت‌ با استیبل کوین‌ها تصمیم‌گیری کنند

بر اساس گزارش‌ها، بانک مرکزی انگلستان به‌دنبال ایجاد محدودیت‌هایی برای استفاده از استیبل کوین‌ها برای پرداخت است. سر جان کانلیف، معاون این بانک در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده که شتاب نوآوری‌ سیستم‌های پرداخت ممکن است خطرات جدیدی برای مشتریان و بخش مالی سنتی ایجاد کند.

خبر - ۱ ماه پیش
پلیس آگاهی,فراجا,پلیس,شرکت هرمی,کلاهبرداری,تتر,سولار,ترانوست,لیورپل

مراقب فعالیت شرکت‌های هرمی لیورپل، سولار، ترانوست و تتر باشید

سرهنگ عبدالله چولکی، معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی فراجا، درباره چند شرکت هرمی ارز دیجیتالی فعال در کشور هشدار داد.

خبر - ۱ ماه پیش
تلگرام,تتر,انتقال,استیبل‌کوین,پیام‌رسان

کاربران تلگرام اکنون می‌توانند تتر را از طریق چت انتقال دهند

کاربران تلگرام اکنون می‌توانند تتر، بزرگ‌ترین استیبل‌کوین جهان بر اساس ارزش بازار، را در پیام‌رسان تلگرام برای یکدیگر ارسال کنند.

خبر - ۲ ماه پیش
سیرکل,USDC,استیبل کوین

شرکت سیرکل: تعداد قابل ملاحظه‌ای استیبل کوین USDC بدون پشتوانه بازخرید شد

هفته گذشته استیبل کوین USDC پس از انتشار اخبار مربوط به ورشکستگی بانک سیلیکون ولی، پگ ۱ دلاری خود را از دست داد و به ۸۸ سنت سقوط کرد؛ اتفاقی که به آشفتگی قابل توجهی در بازار ارزهای دیجیتال منجر شد. پس از این ماجرا و با وعده فدرال رزرو مبنی بر آزادسازی سپرده مشتریان بانک سیلیکون ولی، بار دیگر USDC به ۱ دلار رسید. حالا شرکت سیرکل مدعی شده وضعیت استیبل کوین USDC بهبود یافته و تمامی درخواست‌های عرضه و بازخرید را پردازش کرده است.

خبر - ۲ ماه پیش