توکن بومی صرافی FTX و شیبا اینو محبوب‌ترین دارایی‌ها نزد نهنگ‌های اتر هستند

طبق داده‌های ویل‌استاتس، در حال حاضر FTT، توکن بومی صرافی FTX محبوب‌ترین ارز دیجیتال نزد نهنگ‌های اتریوم است و آنها ۱.۵ میلیارد دلار از آن را در اختیار دارند. رتبه دوم در این میان نیز با ۱.۲ میلیارد دلار در اختیار شیبا اینو است. این میم کوین در حال حاضر با رشد قیمتی ۱۷ درصدی دوباره در حال نزدیک شدن به جایگاه اول در میان توکن‌های ERC-20 موجود در ۱,۰۰۰ آدرس بزرگ شبکه اتریوم است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

صرافی FTX,FTX,نهنگ‌ اتریوم,شیبا اینو

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، علیرغم عملکرد بحث برانگیز بازار در چند هفته اخیر، شیبا اینو توانست با رشد ۱۶ درصدی از اصلاح عمیق بازار بازیابی شود که در نتیجه آن‌، این میم توکن در آستانه رسیدن به جایگاه نخست از لحاظ موجودی دارایی‌های ۱۰۰۰ آدرس بزرگ اتریوم قرار دارد.

بر اساس پلتفرم ویل‌استاتس (WhaleStats)، جایگاه نخست در حال حاضر به ارز FTT با ۱.۵ میلیارد دلار متمرکز در کیف پول نهنگ‌ها تعلق دارد. در این میان‌، بزرگترین آدرس‌های اتریوم به میزان ۱.۲ میلیارد دلار از توکن شیبا اینو را در اختیار دارند.با توجه به عملکرد فعلی بازار‌، شیبا اینو درحال پیروی از روند کلی بازار ارزهای دیجیتال بوده است که طی آن‌، کف‌های قیمتی محلی خود را مورد امتحان قرار داده است. اکثر ارزهای دیجیتال در بازار نشانه‌های بازگشتی نامعلومی را به نمایش می‌گذارند به طوری که شیبا اینو به طور ناگهانی ۱۶ درصد رشد کرد.

جهش امروز شیبا اینو به دلیل نوسنات نسبتا کم آن‌، بالاتر از متوسط به نظر می‌رسد. این درحالیست که پیش از این، میانگین نوسانات روزانه این آلت کوین تقریباً ۲ درصد بود که در مقایسه با قیمت آن در ماه اکتبر(مهر-آبان) بسیار پایین است.

علاقه نهنگ‌ها به شیبا اینو

علی‌رغم پرایس اکشن منفی شیبا اینو‌، نهنگ‌ها همیشه به این توکن علاقه‌مند مانده‌اند زیرا حجم‌های معاملاتی بالاتر از ۵ میلیون دلار دائماً به شیبا اینو منتهی می‌شود.

جدیدترین خرید توسط نهنگ ناشناسی در ماه دسامبر(آذر-دی) انجام شد که طی آن، یک نهنگ اتریوم به میزان چهار تریلیون توکن شیبا اینو که معادل ۱۳۶ میلیون دلار است‌، به موجودی دارایی‌های خود افزود.

بر اساس داده‌های پلتفرم کوین مارکت کپ‌، شیبا اینو با رشد ۲۲ درصدی خود در سطح ۰.۰۰۰۰۲۲ دلاری معامله می‌شود.

لینک کوتاه: b2n.ir/n81225 

 

 

 

استیبل کوین دای جایگاه پانزدهم بازار ارزهای دیجیتال را از شیبا اینو گرفت
مدیرعامل صرافی FTX: بیت کوین به‌عنوان روش پرداخت آینده‌ای ندارد
نهنگ شیبا اینو ۱.۲ میلیون توکن ایپ کوین خریداری کرد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تصویر جدید تلسکوپ هابل از کهکشانی با درخشندگی بسیار بالا

title

تصویر این هفته از تلسکوپ فضایی هابل کهکشان غبارآلود NGC ۷۱۷۲ را نشان می‌دهد که در فاصله ۱۱۰ میلیون سال نوری از ما در صورت فلکی Piscis Austrinus (ماهی جنوبی) قرار دارد. این یک کهکشان سیفرت، یعنی نوعی کهکشان با نور شدید و فعال است.

منبع : عصر ایران

مطالب مرتبط

دای,استیبل کوین,شیبا اینو,ارزهای دیجیتال

استیبل کوین دای جایگاه پانزدهم بازار ارزهای دیجیتال را از شیبا اینو گرفت

استیبل کوین دای (DAI) از فروپاشی استیبل کوین رقیب خود یعنیUST، بیشترین بهره را برد و با رونق گرفتن پروژه‌اش حالا از شیبا اینو نیز در بازار سبقت گرفت. در حال حاضر استیبل کوین دای با ارزش بازاری ۶.۵۵۳ میلیارد دلاری در جایگاه پانزدهم برترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد و شیبا اینو با عملکرد ناامیدکننده خود در جریان سقوط اخیر بازار حالا با ارزش بازار ۶.۴۷۴ میلیارد دلاری در جایگاه شانزدهم قرار دارد.

خبر - ۶ روز پیش
FTX,صرافی,بیت کوین,پرداخت,سم بنکمن فراید,مقیاس‌پذیری,طلا

مدیرعامل صرافی FTX: بیت کوین به‌عنوان روش پرداخت آینده‌ای ندارد

سم بنکمن فراید، مدیرعامل صرافی ارزهای دیجیتال اف‌تی‌ایکس (FTX)، در مصاحبه اخیر خود با فایننشال تایمز، مدعی شده که بیت کوین به‌عنوان روش پرداخت آینده‌ای ندارد و دلیل آن را نیز عدم مقیاس‌پذیری و مصرف زیاد انرژی عنوان کرده است. با این حال، او عقیده دارد که در آینده بیت کوین به‌عنوان ابزاری برای ذخیره ارزش استفاده خواهد شد و با طلا به رقابت می‌پردازد.

خبر - ۱ هفته پیش
اتریوم,شیبا اینو,نهنگ

نهنگ بزرگ شبکه اتریوم ۵۶ میلیارد شیبا اینو دیگر خریداری کرد

وال استاتس (WhaleStats) گزارش داده که نهنگ رتبه ۷۲ شبکه اتریوم که ۱.۱۴ تریلیون شیبا اینو نگهداری می‌کند، بیش از ۵۶ میلیارد واحد دیگر از این میم کوین به ارزش حدوداً یک میلیون دلار به سبد دارایی‌های خود افزوده است.

خبر - ۲ هفته پیش
نهنگ شیبا اینو,نهنگ,ایپ کوین,سابو,ویل استاتس

نهنگ شیبا اینو ۱.۲ میلیون توکن ایپ کوین خریداری کرد

ویل استاتس (WhaleStats) گزارش داده است نهنگ اتریومی که در رتبه ۲۵ بزرگ‌ترین آدرس‌های این شبکه قرار دارد، بیش از ۱.۲ میلیون توکن ایپ کوین به ارزش ۱۴.۸ میلیون دلار خریداری کرده است. نام آدرس متعلق به این نهنگ، سابو (Sabo) است و بیش از ۳.۷۳ تریلیون توکن شیبا اینو نگهداری می‌کند که ارزشی بالغ بر ۷۴.۴ میلیون دلار دارد.

خبر - ۲ هفته پیش
شیبا اینو,سوزاندن,کیف پول

۴۰۵ میلیون واحد شیبا اینو در ۲۴ ساعت اخیر سوزانده شده است

سرویس رهگیری ارزهای دیجیتال شیب‌برن (Shibburn) که داده‌های اتر اسکن (Etherscan) را دریافت می‌کند، گزارش داده است که در ۲۴ ساعت گذشته چندین فرد و شرکت حدود ۴۰۵ میلیون توکن شیبا اینو را به کیف پول‌های مرده که ویژه سوزاندن توکن هستند، منتقل کرده‌اند.

خبر - ۲ هفته پیش
رابین هود,دوج کوین,شیبا اینو,سولانا

رابین هود علیرغم کاهش درآمد، در سه ماهه اول گام‌های مهمی در تجارت ارزهای دیجیتال برداشته است

درآمد خالص شرکت نسبت به سال گذشته با ۴۳درصد کاهش به ۲۹۹ میلیون دلار رسید. درآمد حاصل از معاملات ارزهای دیجیتال در مدت مشابه با ۳۹درصد کاهش به ۵۴ میلیون دلار رسید. با این حال، علی‌رغم کاهش فروش، خالص حساب‌های سرمایه‌گذاری شده انباشته شرکت با ۲۷درصد افزایش سالانه به ۲۲.۸ میلیون رسید.

خبر - ۴ هفته پیش