دومین بانک بزرگ آمریکا معاملات آتی بیت کوین راه‌اندازی کرد

بانک آو آمریکا (Bank of America) دومین بانک بزرگ آمریکا امکان سرمایه‌گذاری مشتریان در معاملات آتی بیت کوین را فراهم می‌کند.

دومین بانک بزرگ آمریکا,بیت کوین,معاملات آتی,بانکداری, قرارداد های آتی,ارزدیجیتال

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از میهن بلاکچین، این بانک بزرگ آمریکایی گروهی را برای تحقیق در بازار ارزهای دیجیتال تشکیل داده است که وظیفه دارد فناوری‌های مختلف قراردادهای ارز دیجیتال را بررسی کند. این غول صنعت بانکداری بعد از مدت‌ها مخالفت سرسختانه با صنعت ارزهای دیجیتال بالاخره وارد بازار دارایی‌های دیجیتال شده است. « Bank of America» در سال ۲۰۱۸ مشتریان و مشاوران مالی که به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال روی آورده بودند را تحریم کرد.

یک منبع آگاه در این رابطه عنوان کرده است بانک آو آمریکا از بازار آتی بورس کالای شیکاگو (CME) برای مشتریان خود استفاده می‌کند. CME یکی از بزرگ‌ترین بازارهای مشتقه و معاملات آتی بیت کوین برای سرمایه‌گذاران سازمانی است و قصد دارد به برترین آنها تبدیل شود.

رشد سازمان‌های مالی آمریکایی در پذیرش بیت کوین

از آنجا که بازار صعودی امسال، بسیاری از سرمایه‌گذاران سازمانی ثروتمند را به خود جذب کرد بسیاری از غول‌های صنعت بانکداری آمریکا در مورد بیت کوین تجدید نظر کردند. منتقدانی همچون بانک جی‌پی مورگان و گلدمن ساکس با افزایش تقاضای مشتریان محصولات سرمایه‌گذاری در بیت کوین را ارائه دادند.

جی‌پی مورگان هنوز هم آینده درخشانی برای بیت کوین متصور نیست، با این حال تقاضای چشمگیر برای بیت کوین بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بازار آنها را مجبور به ارائه محصولات مرتبط با آن کرد. گلدمن ساکس بیت کوین را به عنوان یک کلاس دارایی به رسمیت نمی‌شناخت با این حال امسال آن را در صدر بهترین عملکرد دارایی‌ها نشاندند و حتی با افزایش تقاضای مشتریان بازار معاملات ارز دیجیتال خود را بار دیگر به راه انداختند.

تقاضا برای بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بازار با وجود ریزش ۵۰ درصدی قیمت بیت کوین همچنان ادامه دارد. افزایش علاقه سرمایه‌گذاری سازمانی می‌تواند به قانون‌گذاری این حوزه کمک شایانی کرده باشد. سرمایه‌گذاران قدیمی‌ و مشتریان ثروتمند با حباب خواندن بازار ارز دیجیتال از آن دوری می‌کردند و از سرمایه‌گذاری در این بازار به دلیل نوسانات بالای آن اجتناب می‌کردند. با این حال بازار صعودی امسال نظر خیلی از آنها را تغییر داد و بسیاری از آنها بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را به سبد سرمایه‌گذاری خود اضافه کرده‌اند.

لینک کوتاه:https://b2n.ir/w99910 

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط