رشد شدید قیمت پولکادات؛ ۴۲ درصد در یک روز

روز گذشته قیمت دات (DOT)، ارز دیجیتال اصلی شبکه پولکادات، تحت تاثیر هیجانات آپدیت جدید این شبکه، به اوج تاریخی جدیدی رسید.

mammad

منبع : COINTELEGRAPH

رشد شدید قیمت پولکادات؛ ۴۲ درصد در یک روز

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، در ساعات اولیه روز ۲۰ فوریه (۲ اسفند)، حجم معاملات در بازار پولکادات با افزایش قابل توجهی روبه‌رو‌ شد که قیمت ارز دیجیتال اصلی این پروتکل چندجانبه را به اوج تاریخی جدیدی در ۴۲.۲۸ دلار رساند.

داده‌های بازار نشان می‌دهد که پولکادات در ۱۹ فوریه (۱ اسفند) پیش از آن‌که با رشدی ۴۲ درصدی روبه‌رو شود، تا ۲۹.۳۶ دلار سقوط کرده بود.


نمودار قیمت پولکادات (نمای ۴ ساعته بازار دات/تتر)

پولکادات در آپدیت جدید شبکه خود که پاراچین (Parachain) نام دارد، امکان اتصال مستقیم شبکه پولکادات با سایر شبکه‌ها مانند بیت کوین و اتریوم را فراهم می‌کند. همین عمر باعث افزایش علاقه معامله‌گران به سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال شده است.

 

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد