سولانا اوج قیمتی جدیدی را به ثبت رساند

سول (SOL)، کوین پروژه بلاک‌چین سولانا، با رشد ۲۰‌درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به بالاترین سطح خود یعنی ۶۴.۹۰ دلار رسید.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

سولانا,سقف تاریخی,ارز دیجیتال

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، دیروز، سولانا کوین با ۲۳درصد رشد در تایم روزانه به ۵۴ دلار رسید. مطابق با حرکت قیمت قبلی، رشد مجموع این کوین در اوج خود در دو روز ۴۶درصد بود. در حال حاضر، سولانا پس از تشکیل سقف تاریخی جدید به حدود ۴درصد اصلاح خورد.

علاوه بر افزایش سریع قیمت، بلاک‌چین سولانا با ۱۲۹۴ تراکنش در ثانیه به ۲۴ میلیارد تراکنش رسیده است. در حال حاضر، پلتفرم دی‌فای سولانا بیش از ۱.۸ میلیارد دلار وجوه قفل شده دارد. سقف تاریخی قبلی برای سولانا  ۵۸دلار بود و در زمان نوشتن این خبر، سولانا ۶۲ دلار معامله می‌شود.

سولانا یک پروژه بلاک‌چین با پروتکل منبع باز است که راه حل‌های غیر متمرکز پیشرفته‌ای را ارائه می‌دهد. این پروتکل به ایجاد برنامه غیر متمرکز بر اساس بلاک چین سولانا قدرت می‌دهد. این پروژه با استفاده از مکانیسم اجماع جدید اثبات شده تاریخ (PoH)، علاوه بر اجماع اثبات کار (PoW) که به طور سنتی استفاده می‌شود، عمل می‌کند.

یکی از نقاط قوت اصلی پروژه سولانا، زمان کم پردازش تراکنش‌ها در بلاک‌چین است. با توجه به صفحه «CMC» پروژه، سولانا هزینه‌های کم و زمان پردازش سریع را حتی در دوره‌های ازدحام زیاد شبکه ارائه می‌دهد.

لینک کوتاه:

مایکل سیلور: دست از مقایسه بیت کوین با طلا بردارید!
پس از یک قطعی ۲۴ ساعته، شبکه سولانا دوباره فعال شد!
اختلال در شبکه سولانا؛ توسعه‌دهندگان به‌دنبال راه‌اندازی مجدد شبکه هستند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط