کارورا دلار عرضه شد؛ KUSD اولین استیبل کوین شبکه کوساما

اکوسیستم ارائه نقدینگی کوساما (Kusama) با عرضه اولین استیبل کوین و طراحی جدید ارائه پاداش خود در آستانه تغییر ساختار قرار دارد. این تصمیم مهم توسط جامعه اتخاذ شده است.

ارز دیجیتال,استیبل کوین,پولکادات

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از میهن بلاکچین، بر اساس پست جدید بلاگ رسمی دن ریسر (Dan Reecer) نایب رییس بخش رشد و توسعه Acala، این پروپوزال در خصوص شروع صدور کارورا دلار (kUSD) تصویب شده است. کارورا دلار استیبل کوین با پشتوانه اکوسیستم کوساما خواهد بود.

 


 

حساب رسمی توییتر شبکه کارورا در تاریخ ۶ آگوست نوشت:

«کارورا دلار با وثیقه KSM صادر می‌شود. کارورا دلار اولین استیبل کوین در اکوسیستم کوساما و پولکادات است. بوت‌استرپ KSM/kUSD آغاز شده است و برنامه پاداش به ارائه‌دهندگان نقدینگی KAR به زودی شروع می‌شود.»

ارزدیجیتال بومی کوساما به اسم (KSM) را می‌توان به عنوان وثیقه برای صدور kUSD ارائه داد. این استیبل کوین جدید را از طریق برنامه‌های کوساما نیز می‌توان صادر کرد. کارورا دلار یک استیبل کوین کاملا غیرمتمرکز و چندوثیقه‌ای است که پشتوانه آن، دارایی‌های بین زنجیره‌ای است.

استیبل کوین kUSD را می‌توان در چندین برنامه دیفای بر بستر کوساما و هم‌چنین در موارد خرده‌فروشی نظیر پرداخت‌ها، پلتفرم‌های وام‌دهی غیرمتمرکز و سایر موارد استفاده کرد.

هم‌چنین یک برنامه (Bootstrap Mode) نیز برای استخرهای نقدینگی KSM/kUSD عرضه شده است. ارائه‌دهندگان نقدینگی با حداقل ۱۰۰۰ توکن کوساما یا ۱۰,۰۰۰ توکن kUSD می‌توانند در این برنامه مشارکت کنند.

تامین‌کنندگان نقدینگی KSM/kUSD و KSM/KAR واجد شرایط پاداش هستند

به منظور اطمینان از فراهم آمدن نقدینگی، تیم‌های توسعه‌دهنده کوساما و آکالا (Acala) برنامه‌های پاداش LP را معرفی کرده‌اند. استخرهای KSM/kUSD و KSM/KAR اولین استخرهایی خواهند بود که در این برنامه حضور دارند.

برای ارائه‌دهندگان نقدینگی استخر KAR/KSM جایزه نقدینگی بیش از ۵۰ درصد و برای ارائه‌دهندگان نقدینگی KSM/kUSD جایزه بیش از ۳۰ درصدی تدارک دیده شده است.

تمام برنامه‌های نقدینگی در شبکه‌های کارورا و آکالا مبتنی بر تصمیم جامعه هستند و با همه‌پرسی‌های شفاف تایید و تصویب می‌شوند.

لینک کوتاه: b2n.ir/y87050 

مایکل سیلور: دست از مقایسه بیت کوین با طلا بردارید!
وضعیت بازار؛ پولکادات همچنان می‌تازد
رشد ارزش کل قفل شده دیفای نشان از اصلاح صعودی بازار دارد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط