سوالات متداول

چگونه می توانم در خبر نامه آسان بیت کوین ثبت نام کنم؟

شما می توانید با مراجعه به نوار بالای وب سایت، بخش ثبت نام، با انتخاب گزینه "در خبرنامه عضو می شوم" اخبار روز ارز های دیجیتال، اطلاعیه توقف صرافی ها، مقالات تحلیل بازار و رویداد های پیش روی آسان بیت کوین را در ایمیل شخصی خود دریافت کنید.

چگونه می توانم قیمت ارز های دیجیتال را مشاهده کنم؟

شما می توانید با مراجعه به نوار بالای وب سایت، بخش "قیمت ارز ها"، فهرست قیمت ارز های دیجیتال را مشاهده کنید. همچنین می توانید با انتخاب ارز مورد نظر خود از فهرست ارز های دیجیتال به چارت بازار این ارز و سایر اطلاعات آن دسترسی پیدا کنید.

چگونه می توانم قیمت خرید و فروش بیت کوین در صرافی های ایرانی را با یکدیگر مقایسه کنم؟

شما می توانید با مراجعه به "بخش صرافی ها"، اطلاعات قیمت بیت کوین در صرافی های ایرانی را مشاهده کنید. همچنین تیم آسان بیت کوین بخشی را در این صفحه در نظر گرفته است که به مقایسه قیمت بیت کوین در صرافی ها می پردازد و دو صرافی  با بالا ترین و پایین قیمت را معرفی می کند، که می تواند فرصت های معاملاتی خوبی را در اختیار شما قرار دهد.

آیا استفاده از آکادمی آسان بیت کوین شامل هزینه می شود؟

در حال حاضر محتوای آکادمی (آموزشی) آسان بیت کوین شامل مقالات و ویدئو های آموزشی کوتاه ( (Micro Learningاست که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد.

آیا می توانم با استفاده از تحلیل های آسان بیت کوین در بازار فعالیت کنم؟

با وجود اینکه تمامی "تحلیل" های منتشر شده در وب سایت آسان بیت کوین نظر تحلیل گران معتبر بازار ارز های دیجیتال می باشد اما نمی توان از آنها به تنهایی در تنظیم استراتژی های معامله گری استفاده کرد. سرمایه گذاری در بازار های مالی همواره با ریسک همراه است و هر معامله گری می تواند با استفاده از تحلیل های منتشر شده در منابع معتبر و در کنار آن دانش و تجربه خود به خرید و فروش بپردازد.

چگونه می توانم با ارزهای دیجیتال مختلف آشنا شوم؟

شما می توانید با مراجعه به نوار بالای وب سایت، بخش "قیمت ارز ها"، با انتخاب ارز مورد نظر خود از فهرست ارز های دیجیتال به محتوای معرفی هر ارز دسترسی پیدا کنید.

چگونه می توانم با صرافی های (Exchange) ارز های دیجیتال آشنا شوم؟

شما می توانید با مراجعه به بخش "صرافی ها" در صفحه اصلی وب سایت و انتخاب صرافی مورد نظر خود به محتوای معرفی هر صرافی دسترسی پیدا کنید.

چگونه می توانم از عرضه های اولیه ارزهای دیجیتال جدیدی که به بازار عرضه می شوند مطلع شوم؟

شما می توانید با مراجعه به بخش "عرضه اولیه" (ICO) در صفحه اصلی وب سایت، ارز های جدید بازار ارز های دیجیتال را مشاهده کرده، با نحوه خرید آنها آشنا شده و به محتوای معرفی هر ارز دسترسی پیدا کنید.