انتقال مستقیم وجوه بانکی به دیفای با خدمات جدید کیف‌پول دارما

نوآوری‌های DeFi همچنان ادامه دارد؛ کیف‌پول دارما (Dharma) راهی را برای انتقال مستقیم وجوه بانکی به DeFi از طریق یک پلتفرم جدید معرفی کرده است. کاربران می‌توانند در هر زمان از روز و هر روز از هفته پول را به حساب بانک خود منتقل کنند. با ویژگی‌های جدید این کیف پول به‌طور بالقوه یک دغدغه‌ی بزرگ کاربران که به ساعت محدود بانکی مربوط بود، حل می‌شود.

mammad

منبع : Coiniran

انتقال مستقیم وجوه بانکی به DeFi با خدمات جدید کیف‌پول دارما

title

کیف‌پول دارما: DeFi همچنان در حال توسعه

دیروز کیف پول دارما اعلام کرد کاربران آن می‌توانند از حساب‌های بانکی سنتی خود با محدودیت روزانه ۲۵۰۰۰ دلار وجهی را بهAave ، Uniswap ،Yearn و Compound ارسال کنند.

دارما عملکرد ضعیف و محدود کیف پول‌های اتریوم و صرافی‌های کریپتو را انگیزه‌ی این ویژگی‌های جدید عنوان کرد و گفت: «کیف پول‌های اتریوم معمولاً برای تبادلات محدودیت‌های زیاد‌ و هزینه‌های فوق العاده بالا دارد و به شما اجازه نمی‌دهد پولتان را به بانک خود برگردانید.»

این کیف پول اکنون ادعا می‌کند که از قابلیت‌های بیشتری نسبت به سایر صرافی‌های فیات دارد و از پشتیبانی‌ بهتری نسبت به کیف پول‌های اتریوم برخوردار است.

کاربران می‌توانند در هر زمان از روز و هر روز از هفته پول را به حساب بانک خود منتقل کنند. با ویژگی‌های جدید این کیف پول به‌طور بالقوه یک دغدغه‌ی بزرگ کاربران که به ساعت محدود بانکی مربوط بود، حل می‌شود.

در اعلامیه دارما آمده است که کاربران همچنین می‌توانند «با کمترین هزینه هر دارایی را در یونی‌سوآپ خریداری کنند یا بفروشند»، اگرچه احتمالاً این موضوع نسبی است، زیرا کارمزدهای یونی‌سوآپ همیشه بالا بوده است. ویژگی‌های کیف پول با dharmaOS SDK پشتیبانی می‌شود که می‌تواند هر عملی در پروتکل اتریوم را به کیف‌پول دارما متصل کند.

تغییر پارادایم جدید

فعالیت در DeFi برای کاربران جدید بسیار پیچیده و دشوار است، و باعث شده پذیرش عمومی آن در طی چند سال گذشته به چالشی سخت تبدیل شود.

با این وجود، با افزایش تعداد تیم‌هایی که سعی می‌کنند شکاف بین امور مالی متمرکز و غیرمتمرکز را مرتفع کنند تا دسترسی‌ها بیشتر شود، روند صعودی DeFi روز به روز بیشتر بوده است.

ذخایر فدرال سنت لوئیس گزارشی را در فوریه ۲۰۲۱ منتشر کرد که جزئیات بسیاری از خطرات پیش روی DeFi از جمله خطاهای کدگذاری، وابستگی متقابل پروژه‌ها و امنیت عملیاتی را شرح می‌داد.

با این حال، بانک مرکزی اذعان کرد که اگر DeFi بتواند بر این مشکلات غلبه کند، امور مالی ممکن است در شرف تغییر پارادایم بزرگی، با پتانسیل ایجاد زیرساخت‌های مالی واقعاً باز، شفاف و غیر قابل تغییر، باشد.

همچنین بخوانید: دیفای چیست؟ / آشنایی با صنعت امور مالی غیرمتمرکز 

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام